Вітаю Вас Гість | RSS

Офіційний сайт Світлогірської ЗОШ I-III ст.
імені Антона Петровича Біленка

Форма входу
Пошук
Посилання на
Посилання на
-->
ДСЯО України
-- -->
МОН України
-- -->
Педагогічна преса
-- -->
Календар
«  Червень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Структура навчального року 2021/2022
І семестр:
01.09.2021-25.12.2021
Осінні канікули:
25.10.2021-31.10.2021
Зимові канікули:
25.12.2021-09.01.2022
ІІ семестр: 10.01.2022-07.06.2022 Весняні канікули:
28.03.2022-03.04.2022
Розклад дзвінків
1й урок: 8:00 – 8:45
2й урок: 8:55 – 9:40
3й урок: 10:10 – 10:55
4й урок: 11:05 – 11:50
5й урок: 12:00 – 12:45
6й урок: 12:55 – 13:40 
7й урок: 13:50 – 14:35

Головна » 2012 » Червень » 24 » Умови проведення Всеукраїнського конкурсу-огляду
8:18 PM
Умови проведення Всеукраїнського конкурсу-огляду
 Загальні положення Всеукраїнського конкурсу-огляду
соціально-педагогічних виховних систем позашкільних навчальних закладів
1.1. Всеукраїнський конкурс-огляд соціально-педагогічних виховних систем позашкільних навчальних закладів (далі - конкурс) проводиться з метою підтримки творчої педагогічної діяльності працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, популяризації педагогічних здобутків, підвищення майстерності педагогів та їх ролі у виконанні основних завдань, покладених на навчальні заклади Законами України "Про загальну середню освіту" і "Про позашкільну освіту".
 1.2. Основними завданнями конкурсу є: • виявлення, підтримка талановитих керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів і педагогічних працівників; • поширення кращого досвіду роботи щодо організації виховної роботи з вихованцями, учнями; • створення інформаційного банку даних кращих прикладів роботи педагогічних колективів; • привернення уваги органів виконавчої влади, науковців, громадськості до питань подальшого розвитку позашкільної освіти та її ролі у вихованні підростаючого покоління.
1.3. Конкурс проводиться Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Національною академією педагогічних наук, Інститутом проблем виховання НАПН України та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Безпосереднє керівництво конкурсом здійснює Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОНмолодьспорту України.
          2. Порядок і терміни проведення конкурсу.
Форма проведення Конкурсу - заочна.
2.2. Для участі в Конкурсі необхідно до 15 грудня 2012 року подати заявку (форма додається) та опис структури соціально-педагогічної виховної системи позашкільного навчального закладу (вже реалізованої чи розробленої) відповідно до вимог пункту 3.3 даних Умов.
 2.3. Матеріали надсилаються на адресу оргкомітету: Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, вул.Вишгородська, 19, м. Київ, 04074 (з поміткою на конверті («Всеукраїнський конкурс-огляд соціально-педагогічних виховних систем позашкільних навчальних закладів»).
2.4. Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. 2.5. Підведення підсумків Конкурсу відбудеться до 1 березня 2013 року. Підсумки Конкурсу будуть оприлюднені на сайті: http://www.nenc.gov.ua/.
 3. Учасники конкурсу. Вимоги до матеріалів, що подаються на конкурс
  3.1. У конкурсі можуть брати участь керівники та педагогічні працівники загальноосвітніх та по
зашкільних навчальних закладів, незалежно від фахової освіти, педагогічного стажу, віку.
3.2. Усі матеріали подаються державною мовою.
3.3 Опис структури соціально-педагогічної виховної системи (далі - виховна система) склад
ається з наступних розділів: I. Теоретичні положення: принципи, педагогічна ідея, умови для розвитку особистості.
II. Складові виховної системи: 1) дидактична підсистема: навчальна діяльність вихованців і методична діяльність педагогічних працівників; 2) виховна підсистема: блок цілей, взаємовідносини між учасниками педагогічного процесу (вихователі - вихованці - батьки - громадськість), заходи, дії, співпраця, технологія, середовище (умови для самовизначення, саморозвитку вихованця); 3) система управління: набір функцій, направлених на підтримку, функціонування і розвиток виховної системи. ІІІ. Етапи розвитку: 1) становлення виховної системи: визначення мети, головних орієнтирів, проектування колективних цінностей; 2) ствердження виховної системи: діяльність закладу, напрацювання ефективних технологій; 3) результат: співдружність дітей і дорослих. У центрі педагогічної уваги - особистість вихованця. Демократичний стиль керівництва і відносин. IV. Головні завдання етапів: 1) формування нового педагогічного мислення, колективу однодумців; 2) розвиток учнівського колективу, органів самоврядування, колективних традицій; 3) співпраця дітей і дорослих. V. Цілісність виховної системи: 1) роль і місце навчання в межах виховної системи; 2) поєднання навчання і виховання для забезпечення розвитку особистості; 3) управління процесами; 4) відкритість: зв'язок із зовнішнім середовищем. VI. Деякі ознаки виховної системи: 1) адаптивність (властивість реагувати на навколишнє середовище); 2) стабільність (відносна стабільність у взаємодії з навколишнім середовищем). VII. Необхідні умови для реалізації розробленої моделі виховної системи. 1) можливість розвитку окремої частини виховної системи; 2) розуміння педагогічними працівниками, вихованцями і батьками своєї суб'єктивної позиції в реалізації виховної системи; 3) наявність лідера в моделюванні виховної системи; 4) забезпечення стабільності у функціонуванні виховної системи поряд з можливим введенням новизни; 5) облік і максимальне використання можливостей навколишнього середовища; 6) кадрове забезпечення. 3.4. Матеріали подаються в паперовому варіанті та на електронних носіях. Обсяг друкованих матеріалів не повинен перевищувати 24 сторінки друкованого тексту формату А4, текст набирається гарнітурою Тіmes New Rоman, розмір шрифту - 14, без переносів, півтора інтервали, поля - по 20 мм зверху і знизу, 30 мм зліва, 15 мм справа. Також подається презентація в форматі Роwеr Роіnt з описом структури та функціонування моделі. Претенденти можуть подавати організаторам й інші матеріали: відгуки органів управління освітою, наукових установ, громадських організацій тощо, що глибше висвітлюють його творчі здобутки. Також можуть подавати аналітичні матеріали - діагностики вивчення дитячого колективу, список публікацій (при наявності) в одному екземплярі в друкованій формі та на електронних носіях. 3.5. До опису додаються титульна сторінка, на якій зазначається назва закладу, головна ідея системи, автори та укладачі (прізвище, ім'я, по батькові); перелік поданих матеріалів.
4. Критерії оцінювання матеріалів конкурсу
 Оцінюються подані матеріали за такими критеріями: • теоретичне обґрунтування поданих матеріалів; • чіткість структури виховної системи; • технологічність виховної системи; • ступінь врахування напрямів і профілів діяльності навчального закладу, виховного потенціалу учнівського й педагогічного колективів та батьківської громадськості (традицій, соціального запиту на позашкільну освіту в місті, районі); • організаційно-педагогічне та матеріально-технічне забезпечення функціонування виховної системи; • якість поданих матеріалів (відповідність вимогам конкурсу, грамотність, акуратність оформлення).
 5. Підведення підсумків конкурсу
5.1. Для підведення підсумків Конкурсу створюється журі з числа представників Міністерства, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, вищих та інших навчальних закладів.
5.2. За підсумками Конкурсу визначаються переможці.
 5.3. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами.
 5.4. Кращі матеріали Конкурсу рекомендуються до друку у фахових періодичних виданнях.
Переглядів: 446 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Архів записів
Друзі сайту
Сайт ПОІППО
Сайти ЗНО проекту РДЯО
Сайт освіти
Сайт ХРЦОЯО
Сайт конкурсу Бобер
Сайт с.Світлогірське
Секто освіти - Кобеляцький центр професійного розвитку педагогічних працівників
Сайт Кобеляцької ЗОШ №2
Сайт ХРЦОЯО для підготовки учнів до ЗНО
Сайт Кобеляцької філії ПОЕНЦ
Адреса школи:
вул. Молодіжна, 40 с.Світлогірське
Кобеляцький район
Полтавська область
Україна, 39262
Телефон/факс:
(05343)9-95-40
e-mail: sv100@meta.ua
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

<-- -->Copyright MyCorp © 2021